E-Shop » KAMIONY - příslušenství » CB stanice a antény » President

CB radiostanice President Truman

40008

Naše cena2 490,00 Kč
Maloobchodní cena3 190,00 Kč
Množství


Dostupnost: Skladem

Zboží je zařazeno v:

KAMIONY - příslušenství / CB stanice a antény / President
Podrobný popis:

President Truman ASC patří s Harry III ASC k nejmenším radiostanicím President. Vyznačuje se moderní koncepcí , jednoduchou obsluhou , avšak nechybí mu žádná z nezbytných funkcí pro komfortní provoz radiostanice, jako ASC systém či možnost nastavení všech evropských norem včetně 80 kanálů FM. Řada z funkcí je automatizována. Je proto vhodná zejména pro řidiče do všech typů automobilu. Jako k ostatním modelům President je dodáván i k této novince kovový rámeček zjednodušující montáž a zvyšující estetický vzhled v automobilu. Jako u všech radiostanic President je záruka minimální poruchovosti a dlouhodobé životnosti při zachování všech výrobních parametrů. Je vhodná i pro začínající uživatele, kteří jistě uvítají i velmi přízmovou cenu tohoto malého Presidenta Trumana ASC.

Moderní LCD displej s indikací všech zvolených funkcí a plnohodnotných S metrem pro měření esíček, přepínač modulací AM/FM ( podle nastavené konfigurace u multinormní funkce), LOCK- uzamčení všech nastavených funkcí, BEEP ( indikace změny kanálu), F- multinormní funkce, ASC automatický systém pro potlačení šumu, automatický vestavěný ANL filtr pro AM modulaci, VOLUME- hlasitost, vypínání/zapínání stanice, Kanálový volič pro nastavení čísla kanálu a kódu země při výběru konfigurace u multinormní funkce, PTT tlačítko na mikrofonu umožňuje automaticky přepínat vysílání/ příjem .

Frekvence: 26.565 - 27.405 MHz

Počet kanálů: 40-80 FM , 0-40 AM (podle zvolené normy)

Vysílací výkon: 4W FM / 1-4W AM (podle zvolené normy)

Selektivita: min. 60 dB

Citlivost: 0.5uV-113dBm(AM,FM)

Teplotní rozsah: -10°C až + 55°C

Napájecí napětí: 13,2 V

Provozní napětí: 10-15,6 V

Spotřeba:

Vysílání: 1,7 A

Příjem: 120 mA

Klidový stav: 100 mA

Rozměry (šxvxh): 125x45x150 mm

Hmotnost: 0.7 kg

iOttie Easy View
Vaše cena: 460,00 Kč
California Scents - Vanilla
Vaše cena: 115,00 Kč
Položek: 0
Celková cena: 0,00 Kč
Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez souhlasu vlastníka a provozovatele je přísně zakázáno. © 2009 AXISPRO s.r.o.
Redakční systém a internetový obchod Business Route