E-Shop » Servis-montáže

Servis-montáže

Autorádia, autoantény, reproduktory: provádíme montáže,opravy a s tím spojené veškeré činosti jako jsou výměny originálních AR za neoriginální s pomocí adapterů, připojení CD měničů, USB a iPod adapterů. Provádíme připojení ovládání z volantu na neoriginální AR. Dále provádíme kompletní ozvučení i odhlučnění vozidel včetně montáží autozesilovačů a subwooferů.

.

Autonavigace, multimedia, DVD: provádíme montáž přenosných i pevných navigací včetně multimediálních zařízení.U originálních navigací připojujeme AV vstupy,moduly odblokování za jízdy a.j..Dále provádíme montáže DVD přehrávačů a stále žádanější DVB-T tunerů.

Autoalarmy, centrální zamykání, dálkové ovládání, elektrické ovládání oken: provádíme montáže i opravy jak originálních tak i domontovávaných zařízení. V elektronických zabezpečeních systémech provádíme od nejjednoduduších zařízení(skrytý vypínač) až po zařízení s GPS,GSM lokalizací.

Handsfree: zabýváme se veškerou činností jako jsou montáže, opravy i aktualizace SW. Jsme partnerem PARROT KLUBU. Skladem držíme veškeré díly na HF NOKIA, PARROT.

Denní svícení,xenony: provádíme montáže. Opravy originálních xenonových světel

Parkovací senzory, parkovací kamery: pro snadné parkování provádíme opravy i montáže parkovacích systémů provedeni dvoučidlové, čtyřčidlové, s možností nalakovat čidla do barvy laku karoserie vozu, akustickou signalizaci nebo grafickým displejem. Parkovací asistent je možné namontovat i do předního nárazníku.Pro ještě větší bezpečnost při parkování je možné namontovat i couvací kameru, která se aktivuje automaticky po zařazení zpátečky.

Reproduktory pro vůz Škoda Rapid zadní
Vaše cena: 1 590,00 Kč
Parrot MKi 9200 Handsfree
Vaše cena: 5 490,00 Kč
Položek: 0
Celková cena: 0,00 Kč
Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez souhlasu vlastníka a provozovatele je přísně zakázáno. © 2009 AXISPRO s.r.o.
Redakční systém a internetový obchod Business Route