E-Shop » AUDIO » Autorádia » Kenwood » Kenwood Škoda CD + USB

Š Fabia II, Roomster - autorádio CD +USB

10526,15135,317,857

Naše cena2 350,00 Kč
Maloobchodní cena2 890,00 Kč
Množství


Dostupnost: Skladem

Zboží je zařazeno v:

AUDIO / Autorádia / Kenwood / Kenwood Škoda CD + USB
Podrobný popis:

Kompletní sada včetně potřebného materiálu pro instalaci do vozu ŠKODA Fabia II 2007-, Roomster 2007.

Sada obsahuje:

Autorádio KENWOOD KDC-161UG

Autorádio Kenwood s vysoce citlivým AM-FM RDS tunerem nové generace a USB vstupem s přehrávačem CD-R/RW, MP3, WMA, CD text, výstupní výkon 4 x 50 W S-MOSFET, FM/AM tuner s 24 předvolbami, RDS EON, AF, TA, otočný ovladač hlasitosti, zeleně podsvícená tlačítka, výstup na zesilovač nebo subwoofer, odnímatelný čelní panel, pouzdro na odnímatelný panel. Pro externí zdroj hudby je umístěn na přední straně USB a AUX vstup bíle podsvícen pro snadné připojení přenosného hudebního přehrávače, nebo Flash disku. /český návod/

Anténní adaptér - napájení FAKRA-DIN: Ve vozidlech VW Group, kde je nainstalována originální koncernová anténa, je napájení antény vedeno přímo v koaxiálním kabelu. Pokud použijete jiné, než koncernové autorádio, je nutné zajistit napájení antény. To je možné pouze za pomocí tohoto separátoru napájení.

Kabelová redukce ISO-MOST: Propojovací konektor, který Vám umožní připojit rádio s ISO konektorem do vozu ŠKODA - VW - SEAT s novým typem koncernového MOST konektoru.

Plastový adaptér slouží pro montáž neoriginálního rádia do vozu ŠKODA Fabia II 2007-, Roomster 2007- pro vozidla se záslepkou pro rádio.

Cena platí jen při objednání přes internet

FULL HD kamera+LCD /CZ MENU/
Vaše cena: 2 405,00 Kč
SAMSUNG - univerzální držák
Vaše cena: 510,00 Kč
Položek: 0
Celková cena: 0,00 Kč
Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez souhlasu vlastníka a provozovatele je přísně zakázáno. © 2009 AXISPRO s.r.o.
Redakční systém a internetový obchod Business Route