E-Shop » AUDIO » Autorádia » Kenwood » Kenwood Škoda CD + USB

Š Octavia II, YETI - autorádio CD + USB

10526,15135,317,831

Naše cena2 390,00 Kč
Maloobchodní cena2 980,00 Kč
Množství


Dostupnost: Skladem

Zboží je zařazeno v:

AUDIO / Autorádia / Kenwood / Kenwood Škoda CD + USB
Podrobný popis:

Kompletní sada včetně potřebného materiálu pro instalaci do vozu ŠKODA Octavia II 2004-, Octavia II Facelift , Yeti 2009-.

Sada obsahuje:

Autorádio KENWOOD KDC-161UG

Autorádio Kenwood s vysoce citlivým AM-FM RDS tunerem nové generace a USB vstupem s přehrávačem CD-R/RW, MP3, WMA, CD text, výstupní výkon 4 x 50 W S-MOSFET, FM/AM tuner s 24 předvolbami, RDS EON, AF, TA, otočný ovladač hlasitosti, zeleně podsvícená tlačítka, výstup na zesilovač nebo subwoofer, odnímatelný čelní panel, pouzdro na odnímatelný panel. Pro externí zdroj hudby je umístěn na přední straně USB a AUX vstup bíle podsvícen pro snadné připojení přenosného hudebního přehrávače, nebo Flash disku. /český návod/

Anténní adaptér - napájení FAKRA-DIN: Ve vozidlech VW Group, kde je nainstalována originální koncernová anténa, je napájení antény vedeno přímo v koaxiálním kabelu. Pokud použijete jiné, než koncernové autorádio, je nutné zajistit napájení antény. To je možné pouze za pomocí tohoto separátoru napájení.

Kabelová redukce ISO-MOST: Propojovací konektor, který Vám umožní připojit rádio s ISO konektorem do vozu ŠKODA - VW - SEAT s novým typem koncernového MOST konektoru.

Plastový adaptér slouží pro montáž neoriginálního rádia do vozu ŠKODA Octavia II 2004- , Yeti 2009-, Octavia II Facelift

Cena platí jen při objednání přes internet

Š Octavia III - autorádio MP3/USB
Vaše cena: 2 950,00 Kč
California Scents - Cinnamon Apple
Vaše cena: 115,00 Kč
Položek: 0
Celková cena: 0,00 Kč
Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez souhlasu vlastníka a provozovatele je přísně zakázáno. © 2009 AXISPRO s.r.o.
Redakční systém a internetový obchod Business Route