E-Shop » AUDIO » Autorádia » Pioneer » Škoda Pioneer SET

Š Octavia II,Yeti - autorádio MP3/USB

10336,15135,317,831

Naše cena2 550,00 Kč
Maloobchodní cena3 490,00 Kč
Množství


Dostupnost: Skladem

Zboží je zařazeno v:

AUDIO / Autorádia / Pioneer / Škoda Pioneer SET
Podrobný popis:

Kompletní sada pro instalaci do vozu ŠKODA Octavia II 2004-,Octavia II Facelift ,Yeti 2009-.

Sada obsahuje:

Autorádio Pioneer DEH-1700UBG (MP3, CD, AUX, USB):

4x50 Watt Mosfet, čelní vstup USB, čelní vstup AUX, Adaptivní RDS (PI, PS, AF, TP/TA), BSM, PTY, 24 předvoleb, CD-R/RW, MP3/WMA/WAV, CD/MP3/USB text, 1x RCA výstup - 2x cinch pro zesilovač s možností přepínání běžný nebo pro subwoofer pro přímé ovládání subwooferu (LPF vestavěný filtr), D/A převodník 1-Bit, otočný regulátor hlasitosti, paměť titulů disků, Advanced Sound Retriever, vstup pro kabelové DO (např. pro připojení orig. ovládání z volantu - přes volitelný adaptér), Loudness, regulace basy/středy/výšky, zelené podsvětlení tlačítek, tel mute vstup pro HF sadu, bílý LCD displej s 10 znaky, černý design, konektor ISO, odnímatelný panel.

Anténní adaptér-napájení FAKRA-DIN: Ve vozidlech VW Group, kde je nainstalována originální koncernová anténa, je napájení antény vedeno přímo v koaxiálním kabelu. Pokud použijete jiné, než koncernové autorádio, je nutné zajistit napájení antény. To je možné pouze za pomocí tohoto separátoru napájení.

Kabelová redukce ISO-MOST:Propojovací konektor, který Vám umožní připojit rádio s ISO konektorem do vozu ŠKODA-VW-SEAT s novým typem koncernového MOST konektoru.

Plastový adaptér: slouží pro montáž neoriginální rádia do vozu Š Octavia II 2004- levnější varianta adaptéru pro ISO rádio. Pozn. Není nutné použít další krycí plast!!,Yeti 2009-, Octavia II Facelift.

Cena platí jen při objednání přes internet

Český návod, orig.záruční list od ČR dovozce !!!

iOttie Easy Smart Tap 2
Vaše cena: 1 050,00 Kč
Černá skříňka - kamera záznam obrazu
Vaše cena: 1 325,00 Kč
Položek: 0
Celková cena: 0,00 Kč
Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez souhlasu vlastníka a provozovatele je přísně zakázáno. © 2009 AXISPRO s.r.o.
Redakční systém a internetový obchod Business Route